Perfect Casa » Cariera

Cariera

Perfect Casa a construit, de-a lungul timpului, o echipa de brokeri imobiliari cu pregatire si aptitudini de business, capabili sa inteleaga si sa fructifice oportunitatile pietei de profil. Consideram ca profesionalismul si priceperea fiecarui membru al echipei noastre reprezinta proiectia standardelor inalte de calitate ale companiei.
Am creat un  mediu de lucru in care se regasesc oamenii ce impart aceleasi valori: profesionalism, seriozitate si promptitudine. Incurajam gandirea inovativa si rasplatim initiative.
Daca doresti sa ai o situatie materiala foarte buna si o cariera de succes alatura-te Echipei Perfect Casa.
ANGAJAM BROKERI IMOBILIARI!

DESCRIERE POST BROKER IMOBILIAR

ACTIVITATI SOLICITATE CANDIDATULUI:
-activitate de teren -vizionari oferte si cu potentiali clienti;
-negocieri si finalizare tranzactii;
-buna gestionare a bazei de date;
-introducere si actualizare oferte in baza de date a firmei si pe alte site-uri;
-fidelizarea clientilor;
-participarea la traininguri;

CERINTE:

-persoana prezentabila , pozitiva;
-entuziasm;
-diplomatie si abilitate;
-calitati de bun vanzator;
-cunoastere limba engleza reprezinta un avantaj;
-cunostinte PC;
-experienta in domeniul imobiliar;
-capacitatea de a finaliza tranzactii;
-dorinta de perfectionare continua si de progres;

BENEFICII:
-Comision substantial in functie de experienta pana la 50%;
-telefon cu minute nationale achitate de firma in limita de 800 minute /luna
-posibilitatea de a deveni agent imobiliar de succes;
-posibilitatea de promovare pana la statutul de partener;
-publicitate prin toate mijloacele specifice domeniului;
-logistica, suport IT;
-traininguri si indrumare profesionista periodica;
-portofoliu bogat de clienti;
-mediu de lucru placut;

DEPUNE CV-UL

Nume*
Prenume*
Post vizat*
Incarca CV-ul*
 Mesaj
Cod securitate*
Security Image
Campurile marcate cu * sunt obligatorii!